V mirnem delu Izole (Livade) oddamo zelo udoben enosobni apartma, primeren za 4 osebe. Nahaja se v pritličju večstanovanjske hiše z lastnim vhodom in parkiriščem. Popolnoma prenovljen v maju 2017.
Nekaj informacij:
- apartma velikosti 35 kvadratov,
- terasa velikosti 20 kvadratov,
- postelja (140x200) in raztegljivo ležišče - zofa (140x200),
- nova komplet opremljena kuhinja,
- prenovljena kopalnica,
- LCD televizija s CATV,
- brezžični internet WI-FI,
- lastno parkirišče pred apartmajem,
- velika, prostorna in pokrita terasa (primerno za psa),
- klimatiziran
View the embedded image gallery online at:
http://www.apartma-izola.si/sl/apartmaji-v-izoli/prijazni-apartmaji/presernov-apartma-v-izoli#sigFreeId9415a91be2
http://www.apartma-izola.si/sl/apartmaji-v-izoli/prijazni-apartmaji/presernov-apartma-v-izoli#sigFreeId9415a91be2
Cene
do 29.junija in po 26. avgustu | od 29.06. do 26.08. (visoka sezona) |
60 EUR | 70,00 EUR |
- Cenik velja za leto 2018
- Turistična taksa in zavarovanje / osebo / dan = 1,50 €
- Doplačilo za psa = 7 € / dan
- Stroški prijave na osebo = 2,50 € (v primeru prijave na agenciji)
Last minute cena | preverite tukaj |
V primeru Last minute akcije je cena drugačna kot v primeru Ultra Last minute akcije, zato v vsakem primeru zahtevajte ponudbo.- Ultra last minute cena velja le v primeru več kot 3x nočitev skupaj. Kategorije Last minute (v zadnji minuti) in Ultra Last minute (zelo zadnja minuta) so namenjene hitremu polnjenju zadnjih preostalih kapacitet, od 7 do 3 dni pred prihodom, v času visoke sezone.
- Cene so informativnega značaja za izračun ali ponudbo nas Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..
- V kolikor gre za manjše število nočitev od paketne ponudbe, se lahko cena razlikuje od navedene.